Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystkie żarówki świecą, a kontrolka się pali

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wszystkie żarówki świecą, a kontrolka się pali

    fotka z naprawy centralki w wwa na ul. Syreny (tylko oni sobie poradzili, odwiedziłem kilka warsztatów i żaden nie pomógł tylko dodatkowo coś spierd....ł)

    fotka sabej jakości bo robiona telefonem w nocy

    oraz fotka seata nabytego we wrześniu, nad jego wyglądem już pracuje

  • #2
    Wszystkie żarówki świecą, a kontrolka się pali

    Witam. Wszystkie żarówki świecą , a kontrolka się pali. Wymieniłem żarówkę świateł postojowych , bo się spaliła i nada swieci . Co to może być?

    Komentarz


    • #3
      sprawdź jeszce raz dokładnie wszystkie żarówki migacze, postoje,stopy itd.. oświetlenie wewnątrz kabiny i w drzwiach też

      Komentarz


      • #4
        wkowal10, a drogowe tez sa? Lub dobrze przypatrz sie tylnim lampa...... :szeroki_usmiech
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          W tylnych czasem padaja te male dookola.


          BTW. To czy komputer przy zapalaniu auta nie pokazuje o ktora zarowke chodzi ?? Wydaje mi sie ze u mnie pojawia sie informacja ktora zarowka polegla.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Maicroft, w Ambiente tylko świeci kontrolka od spalonej żarówki. Dopiero jak się vaga podłączy to pisze która.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Tez tak myslalem, ze tam nie napisze w czym rzecz.

              Na VAGu oczywiscie ze poda, nawet poda przy jakim przebiegu zarowka sie spalila :diabelski_usmiech
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Może spaliła się żarówka od stopu?

                Komentarz


                • #9
                  U mnie w firmowym peugeocie spaliła się żarówka od podświetlania tablicy rejesteracyjnej i też zapaliła się kontrolka

                  Komentarz


                  • #10
                    A wymieniałeś żarówki na jakieś LED'y? Zdarza się, że po wymianie standardowego oświetlenia na diody, komputer informuje, że są popalone.

                    Komentarz


                    • #11
                      BTW. To czy komputer przy zapalaniu auta nie pokazuje o ktora zarowke chodzi ?? Wydaje mi sie ze u mnie pojawia sie informacja ktora zarowka polegla.
                      tak jest jak masz maxi dota
                      1.8T AGU L&K

                      2.0TDI BKD ELEGANCE

                      TOYOTA LAND CRUISER J95

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie będę tłumaczył całości mojego problemu, ale kiedyś po uruchomieniu w VCDS opcji "ZAINSTALOWANE BOCZNE KIERUNKOWSKAZY" coś mi "pukło" w luterkach i zaświeciła się kontrolka spalonej żarówki. Dopiero skasowanie błędu w VAG zgasiło tę kontrolkę.
                        Pozdrawiam,
                        Michał

                        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X